Kontakti

PAR JĀNI


Aizraušanās ar tehniskām lietām visos laikos ir bijusi gandrīz ikkatra puišeļa mīļākā nodarbe. Arī Jāņa.

Stundām ar draugiem pavadītais laiks garāžā, izjaucot un skrūvējot mašīnu mehānismus un to detaļas, ir radījis plašu priekšstatu par spēkratu u.c lietu tehnisko uzbūvi, kā arī vīziju par savu uzņēmumu.

Lai izzinātu tehniskos procesus jau nopietnāk, Jānis 2003. gadā turpināja studijas LLU Tehniskajā fakultātē, apgūstot nozares specifiku sīkumos – mehānikas inženiera specialitātē. Un no tiem laikiem arvien ir cilvēks – praktiķis ar zelta rokām, nopietnu attieksmi pret darbu un ar aizrautību par katra projekta norisi un rezultātu.

 

JĀNIS & STRŪKLOŠANA


Tas viss sākās kā spontāna ideja, kas tika realizēta tumšā garāžā ar nelielu aprīkojumu, vakaros pēc darba. Taču ar spēcīgu pārliecību, ka virsmu apstrāde ar dažādiem abrazīviem var tikt realizēta daudz kvalitatīvāk, izmantojot materiālam un klienta vajadzībām atbilstošas tehnoloģijas – tādējādi saglabājot materiāla īpašības un padarot rezultātu vizuāli estētiskāku.

Nu jau 8 gadus Jānis ir uzdrošinājies pieturēties pie savas pārliecības un ik dienas pieliek roku klientiem nozīmīgos projektos un palīdz ne tikai realizēt praktiskas lietas, bet arī piepildīt klientu sapņus un ieceres.

 

NOSŪTĪT ZIŅU: