7 kritēriji, ko jāņem vērā, izvēloties strūklošanas pakalpojumus restaurācijas darbiem

7 kritēriji, ko jāņem vērā, izvēloties strūklošanas pakalpojumus restaurācijas darbiem

 

  1. Pieredze. Uzticot darbu nepieredzējušiem meistariem, Jūs uzņematies lielāku risku. Bez pieredzes meistars vēl nav apzinājis sava aprīkojuma iespējas un potenciālu, līdz ar to nespēj veikt savu darbu augstā līmenī. Vēlamā pieredze ir vismaz 3gadi.
  2. Piemērots abrazīvs. Teicienu “jebkurš instruments nav piemērots jebkuram darbam” var attiecināt arī uz abrazīva izvēli. Abrazīvi atšķiras pēc sava izmēra, formas, cietības un ķīmiskā sastāva līdz ar to- katram ir savs pielietojums. Kā piemēru var minēt auto virsbūves elementu tīrīšanu ar skrošu strūklu, kas paredzēta metālam no 4mm biezuma- rezultāts liks pārdomāt šo izvēli.
  3. Cena. Zemākā cena nenozīmē, ka tiks nodrošināta labākā pakalpojuma kvalitāte atbilstoši Jūsu vajadzībām. Ieteikums- izdarot savu izvēli, neaizmirst par kvalitāti.
  4. Atsauksmes. Jo vairāk pozitīvu atsauksmju, jo uzticamāks meistars- tas tā ir visās dzīves jomās.
  5. Realizētie projekti. Apskatāmas realizēto projektu foto galerijas apliecina, ka fotogrāfiju īpašnieks ir arī reālais darbu veicējs, jo ir sastopami gadījumi, kad cilvēki internetā atrastas fotogrāfijas uzdod par savām. Viens no iemesliem ir tas, ka pašam vēl nav paveikto darbu, ko atrādīt, vai arī pats šos darbus neveic un ir tikai starpnieks.
  6. Konsultācijas. Katrs sava darba pratējs mācēs konsultēt klientu par labākā risinājuma izvēli, kas būs piemērota konkrētā darba veikšanai.
  7. Izpildes termiņi. Visiem ir svarīgi plānot savu laiku, tādēļ ir būtiski, lai termiņš, par ko ir vienojušās abas puses, tiktu izpildīts.